Wycieczka dla najlepszych uczniów mechanika/samochodówki

Wyróżniający się w roku szkolnym 2021/2022 uczniowie naszej szkoły
zostali nagrodzeni wycieczką w góry ufundowaną przez Radę Rodziców.

18 października byliśmy w Beskidach. Wjechaliśmy kolejką gondolową na Szyndzielnię, skąd z 18-metrowej wieży podziwialiśmy panoramę Beskidów. Udało nam się nawet zobaczyć Tatry.

Następnie powędrowaliśmy do schroniska na Szyndzielni, a po krótkim odpoczynku ruszyliśmy w dół. Przechodziliśmy przez Przełęcz Kołowrót, Kozią Górę oraz Równię pod Kozią. Na dłuższy odpoczynek zatrzymaliśmy się w schronisku Stefanka. Wędrówkę zakończyliśmy w zespole przyrodniczo-krajobrazowym „Cygański Las” w Bielsku- Białej.

Nagrodą dla „najlepszych” była również pogoda. Piękne słońce pozwoliło docenić uroki złotej polskiej jesieni. A ruch na świeżym powietrzu zregenerował zmęczone nieustannym myśleniem najwybitniejsze mózgi szkoły.

Wszyscy uczestnicy dziękują Radzie Rodziców za sfinansowanie wycieczki! Organizatorzy wycieczki:  
mgr K. Heidenreich,  mgr M. Jendryka,  mgr A. Kawka,        mgr E. Smok.

Kontakt

Zespół Szkół Mechaniczno – Elektronicznych | 41-902 Bytom | pl. Jana III Sobieskiego 1
32 281 97 63
32 281 34 40
32 281 64 25 (fax)
zsme@zsmebytom.pl

Social Media

Skip to content