Skip to content

ZSME najbardziej usportowioną szkołą Bytomia!

24 września odbyła się w Urzędzie Miejskim w Bytomiu  uroczysta gala, w trakcie której wręczono nagrody i wyróżnienia dla szkół za osiągnięcia sportowe.

Niespodzianek nie było – w kategorii chłopców ZSME zajęło pierwsze miejsce w klasyfikacji na najbardziej usportowioną szkołę ponadgimnazjalną w roku szkolnym 12/13. Było to możliwe za sprawą naszych świetnych uczniów i dobrej opieki nauczycieli wychowania fizycznego – naszych trenerów.

Szczególnie wyróżniony został nauczyciel naszej szkoły mgr Andrzej Ścierko – znany wszystkim, skromny, a będący przecież prawdziwą  siłą napędową sportu w szkołach bytomskich. Wykorzystaliśmy okazję do wręczenia panu Andrzejowi pamiątkowej  koszulki naszej szkoły z numerem 1. Serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do galerii…

2013-09-24-14-49-16-01

2013-09-24-14-50-27-01

 

 

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content