Skip to content

Zawody o mistrzostwo Bytomia szkół średnich w piłce nożnej

Nasi piłkarze znakomicie wystartowali w zawodach o mistrzostwo Bytomia szkół średnich w piłce nożnej.
W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy od wygranej z ZSGH w stosunku 6:1, następnie pokonaliśmy reprezentację 4 LO 4:1, potem przyszła kolej na zespół ZSAEiO i zwycięstwo 4:0. Potem odprawiliśmy z kwitkiem reprezentację Technikum nr. 4 wygrywając 4:0 i z kompletem punktów awansowaliśmy do finałów.
Skład reprezentacji ZSME:
Sebastian Mikiciuk 3C, Jakub Kęsik 3TS1, Krzysztof Jambor 3TS, Mariusz Kołodziej 1A, Adrian Wiśniewski 2TS2,Patryk Sznober 2A, Daniel Purtak 3a, Mateusz Kliś 4T, Kamil Gola 3T, Mikołaj Waniek 3TS, Dominik Kubisz 3A,Mikołaj Liberda 4TS.
Zespół dowodzony jest przez wspaniałych trenerów Mirosława Smyłę i Marcina „Zizou” Zaczyka.

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content