Skip to content

Zakończenie klas czwartych – oficjalnie

Dziś odbyło się uroczyste zakończenie nauki w  klasach czwartych – serdeczne podziękowania dla klas trzecich za oprawę artystyczną, dzięki wielkie dla zespołu szkolnego z Karolem Chachurskim na czele.

Mieliśmy dziś także historyczne wydarzenie – najlepsza absolwentką w tym roczniku została pani Marlena Kempny, uczennica klasy 4 ts1, Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Przypadł jej zaszczyt znalezienia się w gronie zasłużonych absolwentów, którzy mają swoje pamiątkowe tarcze z imieniem i nazwiskiem umieszczone na drzewcu szkolnego sztandaru. 

Serdecznie gratulujemy!

Od całego grona pedagogicznego przyjmijcie, drodzy abiturienci, życzenia dobrego startu w dalszej karierze zawodowej i połamania piór na egzaminach zewnętrznych!

Autorem zdjęć jest Paweł Skrzipek – dziękujemy!

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content