Skip to content

Wycieczka na Czantorię

11 października klasy 2T i 4t wybrały się na wycieczkę w Beskidy. Wjechaliśmy kolejką krzesełkową na Czantorię i weszliśmy na wieżę widokową, aby podziwiać góry w jesiennych barwach. Dalsza wędrówka doprowadziła nas do schroniska na Soszowie, skąd po krótkim odpoczynku zeszliśmy do Wisły. Beskidy zaoferowały nam zarówno słońce, jak i pełne zachmurzenie oraz mgłę. Nie zabrakło jednak doskonałej zabawy i świetnych humorów.

Organizatorzy wycieczki: mgr A. Kawka, mgr M. Jendryka oraz mgr K. Heidenreich

Wycieczka na Czantorię
Wycieczka na Czantorię
Wycieczka na Czantorię
Wycieczka na Czantorię
Wycieczka na Czantorię
Wycieczka na Czantorię
Wycieczka na Czantorię
Wycieczka na Czantorię
Wycieczka na Czantorię
Wycieczka na Czantorię
Wycieczka na Czantorię
Wycieczka na Czantorię
Wycieczka na Czantorię

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content