Skip to content

Szombierki Rally Cup 2017

Uczeń klasy 4ts – pan Mikołaj Byrski – zdaje relację z ostatnich zawodów:

Szombierki Rally Cup 2017 – 1 Runda rozpoczynająca sezon rajdowy w okręgu Śląskim, była bardzo sprzyjająca dla załogi Kamil Rogalski / Mikołaj Byrski. Po zakupie nowej „broni” w tym roku, chcąc walczyć o czołowe lokaty w klasie pojemnościowej do 2.0, wybór padł na Hondę Civic z silnikiem B20 VTEC o mocy 240 KM. Pierwszy rajd na przetestowanie nowego samochodu i rozruszaniu się po zimowej przerwie – z sukcesem zajmując 3 miejsce w klasie 3 oraz 14 miejsce w klasyfikacji generalnej na 54 załogi. Mimo paru błędów, które pozbawiły nas 2-go miejsca, tempo było zadowalające. Pierwszy puchar i punkty w klasyfikacji całorocznej zdobyte – a to dopiero początek….

Pozdrawiam,

Mikołaj Byrski

 

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content