Skip to content

Sukces uczniów ZSME – konkurs „Praktykant Roku” firmy Tauron

Poniżej list, który otrzymaliśmy z firmy Tauron; serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

 

Szanowni Państwo,

Dbając o edukację i rozwój umiejętności praktycznych młodzieży,   w ramach działań skierowanych do uczniów szkół średnich przez cały rok dbaliśmy, aby uczniowie z klas o profilu technik – elektryk mieli kontakt z naszą firmą. Uczniom zaoferowaliśmy praktyki zawodowe pod okiem naszych pracowników. Tym samym uczniowie-praktykanci wzięli udział w Konkursie „Praktykant Roku”. Jest to pierwsza edycja tego konkursu. Konkurs powstał z myślą o uczniach, którzy na praktykach wykazali się dużą wiedzą praktyczną, zaangażowaniem i chęcią do pracy.

Wraz z odbyciem przez ostatnich uczniów praktyki zakończył się konkurs. Przyszedł czas na podsumowanie i ogłoszenie zwycięzcy.

Z radością informuję, że zwycięzcą konkursu Praktykant Roku jest Szymon Stańczyk– uczeń szkoły z Bytomia.

Wszystkim uczniom, którzy odbyli praktykę w TAURON Dystrybucja Serwis S.A. i wzięli udział w Konkursie należą się gratulacje.

Pragnę bardzo gorąco podziękować opiekunom ze strony firmy za wsparcie w trakcie organizacji praktyk zawodowych, za poświęcony czas, zaangażowanie i wykazaniem chęci dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodzieżą.

Serdecznie dziękuję Dyrekcji i nauczycielom ze strony szkół, za dobre przygotowanie uczniów do praktyki zawodu.

Do zobaczenia na Gali 13 czerwca w Gliwicach.

Pozdrawiam,

Joanna Zając

Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej; Dział Personalny

TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach

 

Praktykant Roku

 

 

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content