Skip to content

Szombierki Rally Sprint 2014

Już 1 czerwca w Bytomiu Szombierkach na terenach przyległych do stadionu GKSu Szombierki oraz Hali „Na Skarpie” odbędzie się 1 Szombierki Rally Sprint 2014 – impreza dla rajdowców amatorów organizowana przez lokalnych pasjonatów. Tak jak w zeszłym roku trasa będzie bardzo ciekawa dla zawodników, a jej umiejscowienie bardzo widowiskowe i bezpieczne dla kibiców. Od godziny 9:30 będzie można zobaczyć efektowne przejazdy, ponad 60 załóg i ich  samochodów sportowych, niespotykanych na co dzień, a darmowy wstęp do parku maszyn umożliwi zobaczenie ich z bliska oraz porozmawianie z załogami.

Dla głodnych emocji, przygotowaliśmy konkursy, w których będzie można wygrać przejazd w prawdziwym samochodzie rajdowym. Około godziny 12:00 odbędzie się pokaz ratownictwa drogowego, strażacy zaprezentują jak zachowywać się podczas wypadku, oraz pokażą jak z ich strony wygląda interwencja do niebezpieczeństwa. Atmosferę będzie umilać muzyka zapewniona przez DJ’a oraz konferansjera, który zobrazuje, na czym dokładnie polegają rajdy samochodowe.
Nie zabraknie również grilla, oraz zimnych napojów, ponieważ ten dzień ma być bardzo gorący nie tylko w panujących zmaganiach oraz rywalizacji, ale także pogodzie.

Specjalnie z okazji „Dnia Dziecka” przygotowaliśmy atrakcję dla najmłodszych kibiców, dzieci będą mogły pomalować prawdziwy samochód, tworzyć pojazdy z kartonów, malować kolorowanki rajdowe oraz przejechać się na symulatorze jazdy i przekonać się jak prowadzi się samochód. Dodatkowo będzie możliwość pomalowania twarzy dla najmłodszych oraz zjedzenia waty cukrowej.

Impreza potrwa do 17:00, o tej godzinie zaplanowane jest rozdanie pucharów oraz nagród przy hali sportowej „Na Skarpie”.

Impreza nie mogłaby się odbyć, gdyby nie nasi sponsorzy oraz partnerzy, którym dziękuejmy: Ford Bytom Nowy Dwór, MATI auto część, pożyczki CREDITOR, hafty-bytom.pl , Klub Stara Platforma, Office Service, ORIWOL auto serwis, Auto Serwis Witosa, Hel Car, Auto Serwis Han-Gum, sklep.siescigam.pl, ZSME Bytom, Xtraning, Oes Records.

Oprawę medialną zapewniają: bytomski.pl, siescigam.pl, Sfera TV, halobytom.eu, motopatrol.pl, rajdowypuchar.pl

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content