Skip to content

Przyłapani na czytaniu

W dniu 14.06.2013 r. odbyło się rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Przyłapani na czytaniu” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu. Rangę uroczystości podniosła obecność pani Prezydent Aneta Latacz oraz pan dyrektor MBP w Bytomiu Dariusz Kot. Inaugurację połączono z wystawą wszystkich nadesłanych prac. Na konkurs przysłano 60 prac z miast: Katowic, Chorzowa, Bytomia ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Ideą konkursu było uświadomienie, iż czytanie może stanowić świetną rozrywkę i być jedną z atrakcji, którymi wypełniamy swój wolny czas. Założeniem było wyłonienie ludzi kreatywnych, pomysłowych i prawdziwych animatorów fotografii. Organizatorami konkursu były nauczycielki z Zespołu Szkół Mechaniczno- Elektronicznych: Anna Morawiak, Agnieszka Karch, Monika Zientek, Karolina Sołtysik.

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content