Skip to content

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT

Do serca przytul psa,
Weź na kolana kota,
Weź lupę, popatrz – pchła!
Daj spokój, pchła to też istota.

Kabaret Elita

Październik jest wyjątkowym miesiącem w roku w  szczególny sposób związanym ze zwierzętami :

1 października obchodziliśmy Światowy Dzień Wegetarianizmu, 2 października – Dzień Zwierząt Hodowlanych,  4 października– Światowy Dzień Zwierząt, a na 25 października przypada  Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt.

Wszystkie zwierzaki –czy to nasze domowe pupile, czy też zwierzęta hodowlane mają prawo do godnego życia.

Zwracamy się z prośbą o wsparcie dla zwierząt pokrzywdzonych przez ludzi, które znalazły schronienie w Społecznym Azylu  dla Bezpańskich Zwierząt „Cichy Kąt” w Tarnowskich Górach. Prosimy o dary, a w szczególności o : karmy suche i mokre dla psów, szczeniaków, kotów i kociaków: (Chappi, Pedigree, Bosch, Royal Canine, Bozita, Brit, Eukanuba, Purina, Butchers -Friskas, Whiskas, KiteKat, Butchers, Purina, Royal Canine),  żwirki, podkłady, koce, ręczniki, ryż, makaron (nie kasza!), kagańce, środki czystości, środki na odpchlanie dla psów i kotów.

Rzeczy dla schroniska prosimy o przynoszenie do sali 418.                                                                                                                                             Lidia Łuczyńska

 

 

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content