Skip to content

Październik miesiącem dobroci dla zwierząt!

W październiku  przypadają wyjątkowe święta związane ze zwierzętami: 1 października obchodziliśmy Światowy Dzień Wegetarianizmu, 2 października – Dzień Zwierząt Hodowlanych,  4 października  – Światowy Dzień Zwierząt  (święto obchodzone w rocznicę śmierci św. Franciszka z Asyżu – patrona ekologów i przyjaciela zwierząt) , a 25 października – świętować będziemy Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt.
Z tej okazji organizujemy w naszej szkole zbiórkę darów dla bezpańskich zwierzaków ze schroniska w Bytomiu. W schronisku są potrzebne : sucha karma dla psów i kotów, karma w puszkach dla psów i kotów, koce, ręczniki, legowiska dla psów i kotów.

Liczymy na wielkie serce wszystkich naszych uczniów.

Prosimy o przynoszenie darów do sali 418, do p. Lidii Łuczyńskiej.

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content