Skip to content

Pani Ewa Smok pisze z Portsmouth

17129_Logotypy_POKL_UE_kolor-1Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Dzień rozpoczął się od wyzwania. Okazało się, że osoba podpisująca umowę z organizacją w sprawie praktyk naszego ucznia, nie jest już pracownikiem tego warsztatu. Ale sprawa już została rozwiązana. Adrian ma pracę tymczasową do końca tygodnia później być może uda się zorganizować praktyki w tym samym warsztacie, w którym pracuje inny nasz uczeń. Byliśmy z Adrianem w jego nowym miejscu pracy, rozmawiałam z szefem, jest pozytywnie nastawiony, czekam na telefon co dalej.

Byłam też w warsztacie, w którym pracuje dwóch innych naszych uczniów. Bariera językowa jest duża, ale obie strony bardzo się starają. Rozmawiałam z pracownikami, obiecali pomóc, prosiłam o wyraźny przydział zadań na następny dzień, może będzie im łatwiej …

Uczniowie nie są zniechęceni, humory dopisują, co do reszty – dowiem się dzień za dniem.

Ewa Smok

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content