Skip to content

Ogólnopolski Konkurs na Angielsko- i Niemieckojęzyczną Kartkę z Pamiętnika

Ogólnopolski Konkurs na Angielsko- i Niemieckojęzyczną Kartkę z Pamiętnika

Zapraszamy do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Językowym na Kartkę z Pamiętnika organizowanym przez Szkołę Języków Obcych GLOSSA. Istotą konkursu jest opisanie kilka dni ze swojego życia, a jeśli uważasz że nic ciekawego Ci się nie przytrafiło możesz stworzyć i opisać fikcyjnego bohatera, którego dni są pełne fascynujących przeżyć i sytuacji. Prace powinny zawierać od 7200 do 9000 znaków (licząc ze spacjami). Uczestnicząc w konkursie będziesz miał okazję udoskonalić swoją znajomość języka obcego, zdobyć prestiżowy dyplom uczestnictwa w konkursie, zaprezentować swoją pracę tysiącom młodych ludzi uczestniczących w konkursie, a także wygrać atrakcyjne nagrody. A jest o co powalczyć: intensywne kursy językowe zagranicą (Dublin, Malta, Wielka Brytania, Austria), zestawy książek, materiałów audio-video, programów komputerowych do nauki języka angielskiego i niemieckiego.

Osoby zainteresowane są proszone o kontakt z Panią A. Karch (język angielski) oraz Panią K.Sołtysik (język niemiecki).

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content