Skip to content

Oferta pracy

Axell Polska 2004 Sp. z o.o. to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 954.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie, Ul. Budowlana 6 ( okolice IKEA)

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub wyślij sms o treści „praca” – 882 135 576

Główne zadania:

• Pakowanie produktów przy linii produkcyjnej

• Docelowo, po okresie szkolenia samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych

• Kontrola oraz dbałość o jakość produkowanego produktu Wymagania:

• Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

• Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

• Zdolności manualne

• Zaangażowanie, chęć nauki i rozwoju

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Dodatkowy system premiowy

• Dodatki za brak absencji

• Dodatkowe ubezpieczenie na życie

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

APLIKUJ! O wszystkim Ci opowiemy ;)

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje także Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce Prywatności na www.axell-employment.com O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul. Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 V 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27.VI. 2016 r.”

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content