Oferta pracy

szukamy kandydatów na stanowisko „elektryk/elektromechanik” do firmy z Mysłowic, gdzie głównym wymogiem jest wykształcenie lub wiedza/doświadczenie z zakresu elektryki. W związku z tym, gdyby mieli państwo taką możliwość, aby przesłać absolwentom tej dziedziny poniższe ogłoszenie, bylibyśmy bardzo wdzięczni.

Więcej szczegółów oferty:

OFERTA:

  • praca stała na podstawie umowy o pracę podpisywanej bezpośrednio z firmą naszego klienta
  • praca na pełny etat od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
  • wolne weekendy
  • praca w Mysłowicach (woj. Śląskie)
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, bony sodexo, paczki świąteczne)
  • premia frekwencyjna

WYMAGANIA:

  • uprawnienia SEP do 1kv
  • doświadczenie jako elektryk/mechanik
  • praktyczna wiedza techniczna: elektronika, mechanika
  • zdolności manualne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • gotowość do pracy 3 zmianowej pon-pt
  • mile widziane wykształcenie jako elektryk/mechanik lub pokrewne

ZADANIA:

  • przeprowadzanie diagnostyki i wykrywanie awarii w maszynach produkcyjnych
  • wykonywanie prac naprawczych
  • przeprowadzanie kontroli przewodności elektrycznej
  • wykonywanie prac konserwacyjnych
  • raportowanie pracy

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Mysłowice. Nr ref. MYS/037/IDŁ

Więcej szczegółów tej oferty i możliwość aplikacji, znajdą państwo pod linkiem na naszej stronie

Iwona Długosz

Zachęcam do aplikacji przez link lub bezpośredniego kontaktu ze mną:

iwona.dlugosz@manpower.pl

608 549 240

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.