Skip to content

Motor Show Poznań 2016

Mikołaj Byrski (3ts) opisuje udział uczniów ZSME w Motor Show:

W związku z naszym wyjazdem osób z klasy 3TS na Motor Show 2016 w Poznaniu (największa motoryzacyjna impreza w Polsce), przesyłam mała galerię. Oczywiście zdjęcia nie przedstawiają wszystkiego, co miało miejsce podczas naszego pobytu w Poznaniu na targach.

Głównie interesowała nas część motorsportowa. Oczywiście oprócz świata sportu samochodowego, nie zabrakło również ciekawych nowości i premier, debiutujących w Polsce samochodów.

Dodatkowo mieliśmy możliwość zobaczenia i zaznajomienia się z wyposażeniem warsztatowym z najwyższej półki. Obok pojazdów samochodowych, pojawiły się również motocykle oraz cała gama akcesoriów dla miłośników dwóch kółek.

Między halami targowymi odbył się pokaz stuntu na motocyklach oraz quadach. Ciekawostką był również pokaz „Easy Drift” – drift przednionapędowym samochodem, dzięki specjalnym nakładkom na koła.

Skorzystaliśmy również z możliwości przejechania się na symulatorze, który został zrobiony z prawdziwego modelu Porsche Carrera. Oprócz wspomnianych targów, będąc w Poznaniu, nie mogliśmy również nie odwiedzić Toru Poznań. To jedyny w kraju sportowy tor wyścigowy posiadający homologacje europejską i światową.

 

 

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content