Skip to content

Mój Zawód Przyszłości #Praca2030

Mój Zawód Przyszłości #Praca2030 – KONKURS dla uczniów!

Z dnia na dzień nie czujemy zmian. Wyobraź sobie jednak, jak zmieni się świat w ciągu dziesięciu lat – jaka technologia przekształci rynek pracy? Gdzie widzisz siebie w tym odległym scenariuszu? Jaki rozwojowy zawód planujesz wcielić w życie?

Biorąc udział w naszym konkursie, przeniesiesz się w czasie do roku 2030 i opiszesz swój zawód przyszłości. Dla zwycięzcy najciekawszego pomysłu firma Giganci Programowania ufundowała semestralny kurs programowania, a co więcej, wyróżnieni uczestnicy otrzymają gadżety elektryczne!

Szczegóły konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj: https://www.aplikuj.pl/praca2030

Zaplanuj swoją przyszłość i wygraj cenne nagrody!

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content