Skip to content

MISTRZOSTWA BYTOMIA W PIŁCE SIATKOWEJ

26  i 28 lutego zostały rozegrane eliminacje grupowe w ramach mistrzostw Bytomia w piłce siatkowej. Drużyna mechanika/samochodówki zakwalifikowała się do finału rozgrywek. Mecze finałowe rozegrano w hali sportowej w Szombierkach 2 marca 2018 r.  Nasza drużyna zajęła IV miejsce w Bytomiu!

Skład drużyny mechanika/samochodówki:

Majchrzak Mariusz /4ts1/ , Pietrzyk Dawid /4ts1/ , Wożnica Daniel /4ts1/, Bacia Kamil /4ts1/  Szwiec Biadacz Michał /4ts1/ , Budzyń Patryk / 4ts1 / , Dziadkiewicz Dawid / 4ts1/ , Szwiec Filip / 3ts/ , Konowoł Oskar /2ts/ , Wieland Dawid / 2ts / , Grabek Martin /2tm/ , Polap Kamil / 2tm/ , Jasiewicz Przemysław / 2tm/ , Strzelczyk Mateusz / 2tm/ ,Kokosiński Paweł /1t/ ,Garasimowicz Nikodem /1ts/ .

Dziękujemy za udział i gratulujemy sportowej postawy!

Opiekun drużyny – mgr Zenon Dziąsko

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content