Skip to content

Kurs podstaw AutoCAD dla uczniów

Serdecznie zapraszamy do bytomskiego „mechanika” 28 maja br. na nieodpłatne szkolenie dla uczniów i abiturientów bytomskich szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych projektowaniem w programie AutoCAD.
Jest to szczególnie przydatne dla uczniów planujących studia na kierunkach technicznych. Obsługa tego programu jest podstawową pracą studenta.
AutoCAD jest program wykorzystywany do dwuwymiarowego (2D) i trójwymiarowego (3D) komputerowego wspomagania projektowania. Pierwotnie wykorzystywany był tylko przez mechaników, jednak z czasem został rozszerzony i aktualnie jest używany przez architektów i innych projektantów.
Szkolenie przeprowadzi zasłużony absolwent naszej szkoły: mgr inż. Hans-Jürgen Lassek, VDI (Stowarzyszenie Inżynierów Niemieckich), aktualnie prowadzący zajęcia z AutoCADa na niemieckich uczelniach wyższych.
Zajęcia prowadzone są w języku polskim.
Zapraszamy do „mechanika” w czwartek 28 maja, godzina 16.00, sala 211 (parter). Zajęcia to dwa bloki po 90 minut z 10 minutową przerwą – obejmą podstawy obsługi AutoCADa; przeprowadzone zostaną na komputerach z systemem Windows 7 w oparciu o edukacyjną licencję oprogramowania posiadaną przez szkołę.
Ze względu na ograniczą ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenia udziału (do 25 maja) na maila:
sekretariat@zsmebytom.pl

Serdecznie zapraszamy!

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content