Skip to content

Konkurs Ortograficzny Trzy Pokolenia

Szkolni Mistrzowie Ortografii: Dawid Kurzacz z klasy 1t, Mateusz Woźnicka z klasy 3ts i Damian Kowalik z klasy 3ts dnia 7 marca 2018 roku wzięli udział w Konkursie Ortograficznym „Trzy Pokolenia” organizowanym przez Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Wojciecha Korfantego w Bytomiu i Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Zmaganiom ortograficznym towarzyszyło zwiedzanie wystawy fotografii nagrodzonych w konkursach fotograficznych organizowanych przez Centrum Kształcenia Ustawicznego i ekspozycji prac plastycznych słuchaczek Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Nasi uczniowie wzięli również udział prelekcji oraz prezentacji materiałów ze zbiorów Krystiana Szczęsnego pod hasłem „Górnictwo w sztuce” . Konkurs zakończył występ artystów z Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu.

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content