Skip to content

Klaster Innowacji Społecznych

[ https://www.klaster.org.pl/ | Klaster Innowacji Społecznych ] w Gliwicach wraz z partnerem - Instytutem Rozwoju Rynku Pracy jako operatorzy projektu “Śląskie Lokalnie 2021 - 2023” finansowanego z programu NOWEFIO z Narodowego Instytutu Wolności zapraszają do składania wniosków w programie dotacyjnym. Nabór rozpocznie się 15 lutego 2 022 r. i potrwa do 15 marca i odbędzie się za pośrednictwem strony [ https://www.fioslaskie.com/ | www.fioslaskie.com ]

Celem projektu jest rozwój młodych organizacji i grup nieformalnych z terenu województwa śląskiego , poprzez zorganizowanie konkursu mikrograntowego. Realizatorzy będą mogli starać się o mikrogranty w wysokości od 1000 do 5000 złotych . 


Więcej informacji o projekcie oraz wszystkie potrzebne do złożenia wniosku dokumenty znajdą Państwo na stronie [ https://www.fioslaskie.com/ |  www.fioslaskie.com ] . 


Informacje o spotkaniach informacyjnych będą opublikowane na naszej stronie: [ https://fioslaskie.com/spotkania/ | https://fioslaskie.com/spotkania/ ] oraz na naszym profilu [ https://www.facebook.com/fioslaskie/?eid=ARDZHHbPuCIaKgI3uChtDT3TKZnV4mCpZwzA8PUQT28PUoiwPvchK-HSrnOeg5phGee_Ks79hjIAx7WS | Śląskie Lokalnie - małe granty FIO ] na portalu Facebook. 

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę o kontakt: 

tel. 579-650-968 
mail:  kontakt@fioslaskie.com 


Z wyrazami szacunku 

Joanna Łempicka 
__________________________________________________________________ 

Śląskie Lokalnie 

Biuro projektu: 
ul. o. Jana Siemińskiego 22 
44-100 Gliwice 

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content