Skip to content

ILoveRally Katowice 2016

Stowarzyszenie Inicjatywy Kulturalno Sportowej, wspólnie ze Śląską grupą rajdową, planuje zorganizować w dniach 10-11 czerwca 2016, już po raz dziewiąty w Katowicach, imprezę motoryzacyjną pn. „iLoveRally”. Jest to jedyna taka impreza w Polsce, która co roku przyciąga tysiące kibiców z całego województwa, jak i z całej Polski. Tak jak w latach ubiegłych, imprezę planujemy przeprowadzić na terenie Uniwersytetu Śląskiego, a pokazowy odcinek specjalny- „KatowiceRallyShow” na ulicach Uniwersyteckiej i Bankowej. Chcielibyśmy również powiększyć wydarzenie o strefę kultury, by przygotować się do jubileuszowej edycji naszej imprezy. Od 5 lat impreza organizowana jest wspólnie z Komendą Miejską Policji w Katowicach, Uniwersytetem Śląskim oraz ośrodkiem WORD – Katowice.

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i podczas tegorocznej edycji wydarzenia nieoceniona jest pomoc wolontariuszy – wspaniałych, młodych ludzi, którzy poświęcają swój wolny czas i energię, aby razem z nami tworzyć to wyjątkowe wydarzenie. Wolontariat przy iLoveRally jest szansą na zdobycie nowych znajomości i umiejętności, stwarza zarazem możliwość poznania znanych osobistości ze świata motosportu oraz zaznajomienia się ze środowiskiem rajdowym. Wolontariuszom zapewniamy szkolenie i ubezpieczenie, natomiast po odbytym wolontariacie uczestnicy otrzymają zaświadczenie i podziękowanie oraz drobny upominek, przygotowany przez naszych Partnerów.

Serdecznie pozdrawiam!

Patrycja Hajdamowicz
Koordynator ds.Wolontariatu „iLoveRally2016”

Biuro organizacyjne
ul. Drzymały 13/2
40-059 Katowice
kom. + 48 785-640-892
mail. wolontariat@iloverally.eu
www.iloverally.eu
www.facebook.com/iloverally
www.vimeo.com/channels/iloverally

 

ULOTKA

 

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content