Skip to content

Dzieje się w Londynie…

17129_Logotypy_POKL_UE_kolor-1Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Po ciężkim tygodniu pracy nasi uczniowie mieli okazję zwiedzić chyba najbardziej zatłoczoną i tętniąca życiem europejską stolicę. Nie sposób zobaczyć wszystkich ciekawych miejsc w Londynie w ciągu jednego dnia, więc rozpoczęliśmy od London Eye, skąd niesamowicie zatłoczonym mostem przeszliśmy pod Opactwo Westminsterskie , parkiem St James’s pod Pałac Buckingham. Słynny czerwony londyński double-decker zabrał nas do Natural History Museum. Mieliśmy zaledwie godzinę czasu by zobaczyć kości dinozaurów czy doświadczyć trzęsienia ziemi.

Czerwony piętrus zabrał nas na Piccadilly Circus, tam Chłopcy mieli godzinę na kupienie pamiątek. Stamtąd krótka wycieczka na Waterloo Station i pociągiem 19.07 calling at Portsmouth – do domu.

Emocje od początku pobytu tutaj wzbudzają samochody – nie byle jakie, ale ilość jaguarów, porsche, maserati, i BMW wszelkiego typu – była porażająca.

Po takich doświadczeniach należała się chłopakom spokojna niedziela bo jutro znów do pracy…

Zdjęcia wkrótce, nie tylko z Londynu.

Ewa Smok

 

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content