Skip to content

Co nowego w Portsmouth…

17129_Logotypy_POKL_UE_kolor-1Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Dzień dobry wszystkim,
To już prawie dwa tygodnie odkąd uczniowie naszej szkoły rozpoczęli praktyki w angielskich warsztatach samochodowych. Dla nich to tak naprawdę nie tylko praca, ale i sprawdzenie siebie w nowych zupełnie warunkach. Obserwując ich prawie na co dzień, sądzę, że świetnie im to wychodzi. Polubili wolniejsze tempo życia, a od rodzin ich goszczących słyszą, że ich angielski jest coraz lepszy (co mnie osobiście cieszy najbardziej).

Nie da się ukryć, że spędzanie w pracy 7-8 godzin jest męczące, więc spotykamy się teraz dwa razy w tygodniu. Plotkujemy, wymieniany doświadczenia, opowiadamy, co nas spotkało. W tych spotkaniach często uczestniczą młodzi ludzie z innych krajów – uczniowie Meridian School- więc chłopcy zmuszeni są do rozmów w języku angielskim. Wczoraj graliśmy w bilarda, a to stanowiło okazję do integracji z chłopakami z Kuwejtu i Łotyszami ( i Łotyszką…)

Nie wszyscy niestety przyszli, kilka osób sie rozchorowało, trzymajcie kciuki, żeby szybko wrócili do zdrowia.

Dzisiaj mamy wizyty monitorujące, wyniki przekażę.

Pozdrawiam serdecznie

Ewa Smok

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content