Skip to content

Casting na wyjazd do Bułgarii

Nasza stała reporterka (Ewa Wiśniewska – EW) w Finlandii pisze:

W czasie pobytu w Finlandii uczniom klasy 2ts Jakubowi Kowolikowi i Marcinowi Pyrkowi z niewielką pomocą pani Ewy Wiśniewskiej udało się nawiązać współpracę z przedstawicielami organizacji młodzieżowych z Czech, Estonii i Bułgarii. Do 14 marca bieżącego roku musimy uzyskać zgodę dyrekcji na wrześniowy wyjazd do Bułgarii.

Ireneusz S.: dyrektor ZSME  wyraża zgodę (jeśli to o mnie chodzi ^_^)

EW: Tematem wymiany będzie aktywność fizyczna i zdrowy styl życia. Potrzebujemy 4 chętnych do wyjazdu, którzy pomogą pracować nad wnioskiem aplikacyjnym do programu Młodzież w działaniu, celem uzyskania dofinansowania. Osoby chętne do wyjazdu muszą wykazać się znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i… chęcią wzięcia udziału w szalonym tygodniu zabawy ze swoimi rówieśnikami z innych krajów europejskich.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, towarzyski i interesuje Cię temat wymiany zapraszamy do zgłoszenia swojej kandydatury. Prosimy pisemne  zgłoszenie chęci udziału w wymianie do biblioteki wraz z krótkim uzasadnieniem.

IS: To w takim razie chętnych zapraszamy do kontaktu z p. Ewą Wiśniewską; zapewne liczy się kolejność zgłoszeń… Polecam sprawę pamięci uczniów ZSME w Bytomiu.

Pozdrowienia dla całej międzynarodowej ekipy w Finlandii! Zdjęcia w „czytaj dalej”…

 

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content