Skip to content

Bytom miastem karate

13 marca 2022 r. w bytomskiej Hali "na Skarpie" ul. Modrzewskiego 5a  odbędzie się wydarzenie Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego - Bytom Miastem Karate. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców Bytomia, niezależnie od tego czy mieli styczność z tą sztuką walki wcześniej. W ramach wydarzenia odbędzie się:
- otwarty trening (dla karateków oraz osób niećwiczących)
- gry i zabawy z animatorem dla dzieci (dla wszystkich)
- konkursy z nagrodami (dla wszystkich)
- zawody (start tylko dla karateków, jako widzowie mogą uczestniczyć wszyscy chętni)
- seminarium (tylko dla karateków)
Trening oraz seminarium poprowadzi sensei Damian Karwacki, 4 DAN, wielokrotny medalista mistrzostw Polski i Europy, trener kadry narodowej juniorów Polskiego Związku Karate Tradycyjnego oraz specjalista od treningów motoryki w sztukach walki! 

Wydarzenie dla wszystkich mieszkańców Bytomia jest bezpłatne, obowiązują zapisy online przez stronę www.karatebytom.pl

Pozdrawiam,
Janusz Sowa
601 463 560

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content