Skip to content

Best regards from snowy Finland!

Od poniedziałku 11 lutego dwóch uczniów naszej szkoły Jakub Kowolik i Marcin Pyrek (klasa 2ts)  z panią Ewą Wiśniewską biorą udział w szkoleniu zorganizowanym przez finlandzką agencję programu Młodzież w działaniu pt. „Turn the youth Exchange ON(LINE)” w Hameenlina.

Po przylocie do Helsinek udało im się w trzy godziny zwiedzić stolicę Finlandii, a potem zostali przewiezieni do Hameenliny, gdzie zaraz po kolacji rozpoczęli pracę z zespołami z innych krajów europejskich: Danii, Finlandii, Estonii, Czech, Cypru, Turcji, Rumunii i Bułgarii. Są tam jedynymi reprezentantami naszego kraju.

Co im sprawia największą trudność?… pewnie nic (nie licząc konieczności mówienia cały dzień po angielsku – co nie jest kłopotem dla uczniów ZSME ^_^).

Zapraszamy do galerii zdjęć!

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content