Twoja decyzja!

W naszej szkole na pewno odkryjesz w sobie mechanika i kierowcę - mamy gwarancję pracy i pewność wysokich zarobków naszych uczniów!

Twoja wiedza!

Darmowe prawo jazdy - możesz nauczyć się jazdy na naszej Toyocie Yaris - ale masz także nieograniczony czas korzystania z symulatora jazdy.

Twoja super szkoła!

Posiadamy warszawę, syrenę oraz zbudowane przez uczniów samochodówki - Nestor (kopia Alfy Romeo Spider 1932) oraz dwa buggy (terenowe rurowce).

Twoja kariera!

W naszej szkole sam budujesz pojazdy - i sam z nich korzystasz! Bądź oryginalny!

Twoja super szkoła!

W naszej szkole przygotujemy Cię do egzaminów (mamy najwyższą zdawalność na Śląsku!). A wyszalejesz się na szkolnych imprezach...

 

Srebrne Muszkiety

KOMUNIKAT

MISTRZOSTWA BYTOMIA W ZAWODACH STRZELECKICH „O SREBRNE MUSZKIETY”

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Zawody strzeleckie „O SREBRNE MUSZKIETY – 2017” dla dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych w ramach Mistrzostw Bytomia odbędą się dnia 6 kwietnia 2017 r. o godz. 9.00 na strzelnicy Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektronicznych w Bytomiu, Plac Jana III Sobieskiego 1.

Organizatorem zawodów jest Marek Majeranowski (tel. 505 336 708) oraz Zespół Szkół Mechaniczno-Elektronicznych w Bytomiu. Sędziowanie – Bractwo Kurkowe Grodu Bytomskiego.

Organizator prosi chętne szkoły o zgłoszenia do dnia 3 kwietnia 2017 r. celem przygotowania amunicji. Informację o starcie proszę przekazać M. Majeranowskiemu w dowolnej formie (mail, sms, osobiście).

    Zapisz się! Świetna szkoła!