W naszej szkole na pewno odkryjesz w sobie mechanika i kierowcę - mamy gwarancję pracy i pewność wysokich zarobków naszych uczniów!

Darmowe prawo jazdy - możesz nauczyć się jazdy na naszej Toyocie Yaris - ale masz także nieograniczony czas korzystania z symulatora jazdy.

Posiadamy warszawę, syrenę oraz zbudowane przez uczniów samochodówki - Nestor (kopia Alfy Romeo Spider 1932) oraz dwa buggy (terenowe rurowce).

W naszej szkole sam budujesz pojazdy - i sam z nich korzystasz! Bądź oryginalny!

W naszej szkole przygotujemy Cię do egzaminów (mamy najwyższą zdawalność na Śląsku!). A wyszalejesz się na szkolnych imprezach...

Tenis stołowy

15 października 2014r. odbyły się zawody o Mistrzostwo ZSME w tenisie stołowym.

Zawody były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Bytomia szkół ponadgimnazjalnych w tenisie.

W turnieju startowało 15 tenisistów z naszej szkoły, którzy podzieleni na grupy walczyli do dwóch wygranych setów.

Zwycięscy grup, którzy awansowali do fazy finałowej rywalizowali do trzech wygranych setów.

Zwycięzcą tego wyczerpującego turnieju został Dawid Stefański z klasy 2ts, który po pasjonującym pojedynku pokonał w finale Daniela Łozińskiego z klasy 1c, trzecie miejsce zajął Dawid Lewandowski z 2b1.

Ta trójka będzie w najbliższy piątek reprezentować naszą szkołę na Mistrzostwach Bytomia.

III miejsce dla ZSM-E w mistrzostwach Bytomia w tenisie stołowym w roku szkolnym 2013/14.

Mistrzostwa Bytomia w tenisie stołowym odbyły się na hali Carbo-Koks TTS Polonia Bytom w Miechowicach.

Startowało 11 zespołów a grano systemem do dwóch przegranych.