Twoja decyzja!

W naszej szkole na pewno odkryjesz w sobie mechanika i kierowcę - mamy gwarancję pracy i pewność wysokich zarobków naszych uczniów!

Twoja wiedza!

Darmowe prawo jazdy - możesz nauczyć się jazdy na naszej Toyocie Yaris - ale masz także nieograniczony czas korzystania z symulatora jazdy.

Twoja super szkoła!

Posiadamy warszawę, syrenę oraz zbudowane przez uczniów samochodówki - Nestor (kopia Alfy Romeo Spider 1932) oraz dwa buggy (terenowe rurowce).

Twoja kariera!

W naszej szkole sam budujesz pojazdy - i sam z nich korzystasz! Bądź oryginalny!

Twoja super szkoła!

W naszej szkole przygotujemy Cię do egzaminów (mamy najwyższą zdawalność na Śląsku!). A wyszalejesz się na szkolnych imprezach...

 

Piłka ręczna

III miejsce dla ZSM-E w mistrzostwach Bytomia w piłce ręcznej w roku szkolnym 2013/14.

Mistrzostwa Bytomia w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych odbyły się w dwóch etapach.

W pierwszym etapie mecze rozegrano w czterech grupach po trzy zespoły, systemem „każdy z każdym” a do rozgrywek finałowych awansował mistrz każdej grupy.

ZSM-E zajął I miejsce w grupie B, mając za przeciwników drużyny z następujących szkół: ZSAEiO i II L.O.

W II etapie tj. finale, który rozegrany został 14 i 15 listopada br. wystąpiły zespoły:

ZSTiO

ZSM-E

PSB-ZS

IV LO

Poniżej zamieszczamy wyniki meczy finałowych, rozegranych systemem „każdy z każdym” :

ZSTiO – ZSM-E   16:14

ZSMSB – IVLO   10:16

ZSTiO – PSB-ZS  14:12

ZSTiO – IV LO    6:8

ZSM-E – IV LO   11:12

PSB-ZS – ZSME  19:24

Kolejność końcowa miejsc w mistrzostwach Bytomia przedstawia się następująco:

1. IV LO

2. ZSTiO

3. ZSM-E

4.PSB-ZS

5. TE nr 4

6. ZSGH

7. II LO

8. I LO

9. ZSUR

10. ZSAEiO

Nasza drużyna pod opieką mgr Zenona Dziąsko zajęła trzecie miejsce i grała w składzie:

1. Stofrowski Sebastian                   2a

2. Winiarski Dawid                            3t

3. Żurek Artur                                    1ts

4. Kołodyński Andrzej                    2b

5. Holeczek Bartłomiej                    2a

6. Bajer Patryk                                    1ts

7. Nowakowski Kacper                    3ts

8. Skrzipek Paweł                               3t

9. Frątczak Marcel                            1b1

10. Lewandowski Dawid                 1b1

11. Łukasik Kamil                              1b1

BRAWO!

    Zapisz się! Praca i wypłata!