Twoja decyzja!

W naszej szkole na pewno odkryjesz w sobie mechanika i kierowcę - mamy gwarancję pracy i pewność wysokich zarobków naszych uczniów!

Twoja wiedza!

Darmowe prawo jazdy - możesz nauczyć się jazdy na naszej Toyocie Yaris - ale masz także nieograniczony czas korzystania z symulatora jazdy.

Twoja super szkoła!

Posiadamy warszawę, syrenę oraz zbudowane przez uczniów samochodówki - Nestor (kopia Alfy Romeo Spider 1932) oraz dwa buggy (terenowe rurowce).

Twoja kariera!

W naszej szkole sam budujesz pojazdy - i sam z nich korzystasz! Bądź oryginalny!

Twoja super szkoła!

W naszej szkole przygotujemy Cię do egzaminów (mamy najwyższą zdawalność na Śląsku!). A wyszalejesz się na szkolnych imprezach...

 

Sztafetowe biegi przełajowe

MISTRZOSTWA BYTOMIA

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH JUNIORÓW

W ROKU SZKOLNYM  2013/2014

 

Zawody odbyły się 10 października 2013 w Parku Miejskim w Bytomiu.

W zawodach wzięło udział 11 szkół w kategorii chłopców.

Organizatorem zawodów był mgr Janusz Szczyrk z ZSO nr 3.

Zawody odbyły się w pięknej  wiosennej pogodzie.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – CHŁOPCY

I     m.  V  LO                 27 minut 54 sekundy
II    m.  ZSTiO                28 minut 40 sekund
III   m.  I LO                   29 minut   3 sekundy
IV   m.  IV LO                29 minut  33 sekundy
V    m. ZSMS                 29 minut  42 sekundy
VI   m.  PSB-ZS             30 minut   1 sekunda
VII   m. ZSAEiO             30 minut  38 sekund
VIII  m. PSB-ZS (PK)      31 minut    3 sekundy
IX    m. T nr 4                31 minut    9 sekund
X     m. II LO                  31 minut   24 sekundy
XI    m. VIII LO               31 minut  52 sekundy
XII   m. ZSGH                 33 minuty 10 sekund
XIII  m. ZSTiO(PK)          33 minuty 18 sekund

 

SKŁAD I WYNIKI ZAWODNIKÓW ZSME

 

 SZTAFETA   I

1.Skorupski  Dawid       1b2   4 minuty 34 sekundy

2.Mazurek Rafał            1b1   5 minut    3 sekundy

3.Lambarski Jacek        2t     5 minut    2 sekundy

4.Kaznowski Łukasz      3a    4 minuty 39 sekund

5.Hanć Patryk                1t     4 minuty 59 sekund

6.Frątczak Marcel          1b1    5 minut  24 sekundy

 

SZTAFETA   II

 1.Waldman Maciej            1t    5  minut 45 sekund

2.Skurkiewicz Szymon       1t    5  minut 13 sekund

3.Szczęsny Mariusz            1b1 5  minut 26 sekund

4.Galos Dawid                    2t    5  minut 16 sekund

 

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Skorupski Dawid z klasy 1b2 i Kaznowski Łukasz z klasy 3a.

Po piątej zmianie zajmowaliśmy trzecie miejsce, ale na ostatniej zmianie nasz zawodnik    

potknął się i utracił rytm biegu.

Bardzo ambitnie pobiegli wszyscy zawodnicy pierwszej jak i drugiej sztafety.

 

Opiekun reprezentacji: mgr Krystian Heidenreich

    Zapisz się! Praca i wypłata!