Twoja decyzja!

W naszej szkole na pewno odkryjesz w sobie mechanika i kierowcę - mamy gwarancję pracy i pewność wysokich zarobków naszych uczniów!

Twoja wiedza!

Darmowe prawo jazdy - możesz nauczyć się jazdy na naszej Toyocie Yaris - ale masz także nieograniczony czas korzystania z symulatora jazdy.

Twoja super szkoła!

Posiadamy warszawę, syrenę oraz zbudowane przez uczniów samochodówki - Nestor (kopia Alfy Romeo Spider 1932) oraz dwa buggy (terenowe rurowce).

Twoja kariera!

W naszej szkole sam budujesz pojazdy - i sam z nich korzystasz! Bądź oryginalny!

Twoja super szkoła!

W naszej szkole przygotujemy Cię do egzaminów (mamy najwyższą zdawalność na Śląsku!). A wyszalejesz się na szkolnych imprezach...

 

Liga LA

MISTRZOSTWA BYTOMIA

W LEKKOATLETYCE JUNIORÓW

W ROKU SZKOLNYM  2013/2014

 

Zawody odbyły się 9 października 2013 na boisku lekkoatletycznym ZSO nr 3 przy ul. Powstańców Śląskich 2.

W zawodach wzięło udział 9 szkół w kategorii chłopców.

Organizatorem zawodów był Jan Widera z V LO wraz nauczycielami wychowania fizycznego tej szkoły.

Zawody odbyły się w trudnych warunkach atmosferycznych ( było zimno i wiał silny wiatr).

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – CHŁOPCY

I     m.  V LO        1105  pkt

II    m.  I LO           928  pkt

III   m. ZSTiO         833  pkt

IV   m.  PSB-ZS     816  pkt

V    m.  IV LO        802  pkt

VI   m.   ZSMS       775  pkt

VII   m.  ZSAEiO    664  pkt

VIII  m. ZSGH        624  pkt

IX    m. T nr 4         622 pkt

 

SKŁAD I WYNIKI ZAWODNIKÓW ZSME W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH

100m                                                                                    400m

1.Pańków    Dawid         1b1     12,61   97 pkt               1.Mazurek Rafał            1b1   63,06   64 pkt

2.Roter     Krzysztof       3t       13,03   85 pkt                2.Skrzypiec Artur          1b1  68,15  36 pkt

3.Gołąb Kamil               1b1     12,98                            3.Szczęsny Mariusz      1b1  64,16

4.Grabczak Sebastian    2a      13,02                            4.Halupczok Sebastian   1c    67,97

5. Poremba Mateusz      1a      13,02

6. Nowak Łukasz           1a      13,37

7. Paprota Patryk           2a      13,49

8. Adamczyk Filip          1a      14,06

9. Gniewczyński Dawid   1ts     14,43

 

Pchnięcie kulą 6 kg                                                          Skok w dal

1.Winiarski Dawid           3t     10,81   122 pkt             1.Siarka  Kacper            1a  5,24     84 pkt

2.Gołkowski Paweł         3t       9,10   102 pkt             2.Niewiedzioł Łukasz      3a  5,11     80 pkt

3.Gaida Marcin               2t       8,94                          3.Gligorczyk Michał        1a  4,47

4.Grzesik Dawid             1a       7,76                          4.Jarząb  Denis              1t   4,42

5.Żurek  Artur                 1ts      7,70                          5.Bajer Patryk                1ts  4,39

 

1500m                                                                               4x100m

1.Hanć Patryk                1t     5;11,8 30 pkt                  1. Roter     Krzysztof      3t

2.Kaznowski Łukasz       3a    5;16,0 25 pkt                  2. Niewiedzioł Łukasz     3a

3.Kozioł Łukasz              3t     6;04,3                            3.Galos Dawid               2t

4.Kołodyński Andrzej      2b    6;29,9                             4. Siarka Kacper           1a  52,57   74pkt

 

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Winiarski Dawid z klasy 3t, który w pchnięciu kulą zajął 3 miejsce   i sztafeta 4x100m, która zajęła 4 miejsce.

Za udany wysęp można zaliczyć wyniki skoczków w dal: Siarki Kacpra z klasy 1a i Niewiedzioła Łukasza z klasy 3a.

Bardzo ambitnie pobiegli: Hanć Patryk na 1500m z klasy 1t, Mazurek Rafał i Szczęsny Mariusz na 400m z klasy 1b1.

 

Opiekun reprezentacji: mgr Krystian Heidenreich

    Zapisz się! Praca i wypłata!