Skip to content

Warsztaty psychologiczno-pedagogiczne dla Rodziców PPP

Serdecznie zapraszamy Rodziców na warsztaty psychologiczno-pedagogiczne podnoszące kompetencje wychowawcze. Ich tematyka jest ukierunkowana na wsparcie dzieci i młodzieży przeżywających trudności po doświadczeniach związanych z sytuacją pandemiczną.

Po powrocie do szkół część uczniów doświadcza trudności adaptacyjnych i wymaga wsparcia osób dorosłych. Specjaliści Poradni pomogą Rodzicom zrozumieć mechanizmy funkcjonowania dziecka i pomogą znaleźć sposoby niwelowania skutków pandemii.

Spotkanie będzie także okazją do wymiany doświadczeń, zadania pytań, a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi.

Warsztaty odbędą się w formie bezpośredniej (z zachowaniem zasad sanitarnych, konieczność posiadania maseczki, zachowanie dystansu) w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu przy placu Klasztornym 2

16 czerwca 2021 godz. 16.00„Racja czy relacja” – o skutecznych metodach komunikacji (nie tylko) w rodzinieAgnieszka Petka, Joanna Świerczek  
17 czerwca 2021 godz. 16.00„Niełatwe wspieranie w trudnym czasie…” – o dobrej współpracy rodzica z dzieckiemAgnieszka Niżnik-Golda Joanna Domańska

Udział w warsztatach  jest bezpłatny,  jednak ze względu na ograniczenia w ilości uczestników, osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa w nich na adres e-mailowy: porady@ppp.bytom.pl do dnia 16.06.2021

W zgłoszeniu prosimy by rodzic podał: datę wybranego warsztatu, imię i nazwisko rodzica, dane szkoły.

Wojciech Żywczok – dyrektor

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

41-902 Bytom, plac Klasztorny 2

tel. 32 2817413, 32 2819405/06

www.ppp.bytom.pl

porady@ppp.bytom.pl

    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

    Skip to content